Arka Sokaklar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Arka Sokaklar

AsK, Hüzün, MuTluLuk, Dostluk...

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

İŞTE BUU GAMZEMİZ GERİ DÖNÜYOR EKRANLARA..!

YazarMesaj
zeynep_murat97
yeni katıldı
yeni katıldı
zeynep_murat97

Kadın

İŞTE BUU GAMZEMİZ GERİ DÖNÜYOR EKRANLARA..! Empty
MesajKonu: İŞTE BUU GAMZEMİZ GERİ DÖNÜYOR EKRANLARA..!   İŞTE BUU GAMZEMİZ GERİ DÖNÜYOR EKRANLARA..! Icon_minitimePtsi Ağus. 30 2010, 15:15

Daha üç gün öncesine kadar gelen oyunculuk teklifleriini,''bir süre daha oğlumla vakit geçirmek istiyorum,daha ayrılmaya ahzıır değilim,''diyerek reddeden Özçelik'e birkan gün önce yaptığımız İnStyle çekiminin önemli bir katkısı olmuş.''Geçen gün çekimde aslında çalışmaya hazır hale geldiğimi fark ettim.15 yaşından beri çalışmaya alışkın olduğum için,çalışmadığım dönem bana fazla gelmeye başlamış.Artık içime sinen bir proje olursa kabul edeceğim.İlk olarak önümüzde ki aylarda bir sinema filmi için sette olmayı planlıyorum,''derken Murathan'dan ayrılma korkusunu yenebileceğini fark etmiş.Yani bu sezon da Özçelik'i yeniden ekranda göreceğiz.
Bu arada çekimimizin Özçelik'e bir katkısı da uzun süredir ilgilenmediği moda trendleri hakkında fikir sahibi olması.''uzun süredir mağazalara bile bakmıyorum.Ama denediğim elbiseler arasında birçoğunu çok beğendim,''derken uzun zamandır topuklu ayakkabı giymediği için 'yükseklerde yürüme' konusunda biraz zorlandığını da ekliyor gülerek.
-edit-
Bu arada hamilelik döneminde pilates yapan Özçelik'in vücudunun doğumdan sonra kısa sürede toparlandığı,eski haline döndüğü dikkat çekiyor.O,bu kolay toparlanmayı doğru beslenmeye ve normal doğuma bağlıyor.
Murathan çouk küçük olduğu için fazla annesiyle birlikte.Babası ise şimdilik onun en iyi oyun arkadaşı.''Babalar biraz daha geç anlıyormuş baba oldukalrını...Şimdilik hoplatmayı,mıncıklamayı daha çok seviyor,''derken gülümsüyor.
Evde sıkıldığı zaman Murathan'ı kucağına alıp ya Bağdat Caddesi'nde yürüyüşe çıkıyor ya da sahile inip deniz havası alıyorlar.Eee gezgin bir anne ve babanın çocuğu da gezmeyi,sokakları daha şimdiden sebiyor haliyle.Kova burcu olmasından yola çıkarsak,''Sanırım özgürlüğüne düşkün bir çocuk olacak,''diyor Özçelik.
Oğlunu büyütürken kitaplara ya da pedagoglara danışmaktansa özellikle iç güdülerine güvenmeyi ve güvendiğiğ insanların görüşlerini almayı tercih ediyor.Arada annesini arayıp,''Ben nasıl bir çocuktum?''diye soruyor Özçelik.Aldığı yanıt,''Sen daha uslu bir bebektin.''Murathan ondan çok daha hareketli bir bebek.Hal böyle olunca kendine vakit ayırmak gibi bir lüksü genelde olamıyor bu ara.Arada nefes almak istediğinde oğlunu annesine bırakıp eşiyle sinemaya ya da başbaşa yemeğe gidiyorlar.Ama sadece bir kaç saat için...

İŞTE BUU GAMZEMİZ GERİ DÖNÜYOR EKRANLARA..!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-