Arka Sokaklar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Arka Sokaklar

AsK, Hüzün, MuTluLuk, Dostluk...

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

ARKA SOKAKLAR 167.BÖLÜM ÖZETİ

2 posters
YazarMesaj
komsergamze
yeni katıldı
yeni katıldı
komsergamze

Kadın

ARKA SOKAKLAR 167.BÖLÜM ÖZETİ  Empty
MesajKonu: ARKA SOKAKLAR 167.BÖLÜM ÖZETİ    ARKA SOKAKLAR 167.BÖLÜM ÖZETİ  Icon_minitimePerş. Ağus. 19 2010, 17:13

Arka Sokaklar'da nefesler kesiliyor
Kim ölecek, kim kalacak?

Arka Sokaklar 5. sezonun ilk bölümüyle yine nefesleri kesmeye devam ediyor…

Elif’in durumu kritiktir. Hemen ameliyata alınır. Hüsnü, Engin ve Sinan diğerlerine göre daha şanslıdırlar. Suat’ı hastanede bırakıp hemen Rıza Baba'yı ve bu tuzağı kuran Rıfat Hızal’ı bulmanın peşine düşeceklerdir. Mesut’un acil dalak ameliyatı olması gerekmektedir. Mesut ise kalkıp ekiple birlikte aramalara katılmak, Rıza Baba'yı kurtarmak istemektedir. Ancak Dr. Reşat’ı da ikna etmek biraz zor görünmektedir.

Rıfat Hızal’ın tek isteği torununun başına bir şey gelmeden onu yurtdışına çıkartmaktır. Rıfat’ın son sığınacağı tek kişi kalmıştır. Evladı gibi sevdiği Celil…

Celil, Rıfat’ın torununu yurtdışına kaçırabilecek mi? Rıfat Hızal kendini ve torununu kurtarabilecek mi? Elif komadan çıkabilecek mi? Kahraman ekibimiz Rıza Baba'yı gömülü olduğu yerde bulabilecek mi? Rıza Baba yaşayacak mı?

Tüm merak edilenler bu bölümde!

zeynep_murat97
yeni katıldı
yeni katıldı
zeynep_murat97

Kadın

MesajKonu: Geri: ARKA SOKAKLAR 167.BÖLÜM ÖZETİ    ARKA SOKAKLAR 167.BÖLÜM ÖZETİ  Icon_minitimeCuma Ağus. 20 2010, 17:49

yaa allahım umarım elif komadan cıkamazda ölür sinanda elifin acısından qider Smile yaa bnm tek korkum rıza baba..rıza baba coktan ölmüştür ki yasamasını bende cok isterim ama eqer onun ölmediqini sölerlerse hepten sacmalarlar heh bunu qectim bide zeynep beserler cıktı basımıza iyimi ?
komsergamze
yeni katıldı
yeni katıldı
komsergamze

Kadın

MesajKonu: Geri: ARKA SOKAKLAR 167.BÖLÜM ÖZETİ    ARKA SOKAKLAR 167.BÖLÜM ÖZETİ  Icon_minitimeC.tesi Ağus. 21 2010, 11:18

katılıyorum ama ne yazıkki ne sinan ne elif çıkıyo tam kadro devam rıza babanın yaşaması bencede abartı olcak ama neyse
komsergamze
yeni katıldı
yeni katıldı
komsergamze

Kadın

MesajKonu: Geri: ARKA SOKAKLAR 167.BÖLÜM ÖZETİ    ARKA SOKAKLAR 167.BÖLÜM ÖZETİ  Icon_minitimeC.tesi Ağus. 21 2010, 11:20

rıza baba yaşıcak tabi yaşamasını istiyorum ama ordan çıkması abartı olcak
zeynep_murat97
yeni katıldı
yeni katıldı
zeynep_murat97

Kadın

MesajKonu: Geri: ARKA SOKAKLAR 167.BÖLÜM ÖZETİ    ARKA SOKAKLAR 167.BÖLÜM ÖZETİ  Icon_minitimeC.tesi Ağus. 21 2010, 15:09

yaa buqün maqazin d'yi izledim ilker diziyle ilqili ipucları verdi..işte dediki elif komada olcak sonra düzelince sinanla ayrılcaklar die..bu sizede bi yerden tanıdık qeliomu ben qenede hatırlatıyım..z-m'nin düqünü aynen bomnalanmıslardı sonra zeynep komaya qiriodu düzelince muratla kısa bi süreliqine ayrılıolardı..zeyneple muratın basına ne qeldiyse e-sninde o qeldi..ama insallah e-s kısa bi zamanda barısmazlar z-m qibi ben onların askına inanmıyorum ..z-mnin askları en qüzeliydi Smile

ARKA SOKAKLAR 167.BÖLÜM ÖZETİ
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Arka Sokaklar Biyografisi
» Arka Sokaklar Resimleri