Arka Sokaklar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Arka Sokaklar

AsK, Hüzün, MuTluLuk, Dostluk...

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Arkadaşlar Siz Çağla Kubatı Oyunculuk Yani Zeynebin Yériné Nasıl Buldunuz???

4 posters
YazarMesaj
ceren_zeynep_943
yeni katıldı
yeni katıldı
ceren_zeynep_943

Kadın

Arkadaşlar Siz Çağla Kubatı Oyunculuk Yani Zeynebin Yériné Nasıl Buldunuz??? Empty
MesajKonu: Arkadaşlar Siz Çağla Kubatı Oyunculuk Yani Zeynebin Yériné Nasıl Buldunuz???   Arkadaşlar Siz Çağla Kubatı Oyunculuk Yani Zeynebin Yériné Nasıl Buldunuz??? Icon_minitimePtsi Nis. 19 2010, 18:45

Arkadaşlar Hérkéss Çağla Kubat İle İlgili Yorumlarını Yazsın lütfen flower
komsergamze
yeni katıldı
yeni katıldı
komsergamze

Kadın

Arkadaşlar Siz Çağla Kubatı Oyunculuk Yani Zeynebin Yériné Nasıl Buldunuz??? Empty
MesajKonu: Geri: Arkadaşlar Siz Çağla Kubatı Oyunculuk Yani Zeynebin Yériné Nasıl Buldunuz???   Arkadaşlar Siz Çağla Kubatı Oyunculuk Yani Zeynebin Yériné Nasıl Buldunuz??? Icon_minitimeÇarş. Nis. 21 2010, 18:49

KİMSE ESKİLERİN YHERİNİ TUTAMAZ İYİ BİR OYUNCU OLABİLİR AMA ASLA ZEYNEBİN YERİNİ TUTAMAZ
ceren_zeynep_943
yeni katıldı
yeni katıldı
ceren_zeynep_943

Kadın

MesajKonu: Geri: Arkadaşlar Siz Çağla Kubatı Oyunculuk Yani Zeynebin Yériné Nasıl Buldunuz???   Arkadaşlar Siz Çağla Kubatı Oyunculuk Yani Zeynebin Yériné Nasıl Buldunuz??? Icon_minitimeCuma Nis. 30 2010, 15:34

Bende Öyle Düşünüyorum Cnm Niye Geldiyse Yeniler Gamze Ve Uğur Dan Başka Hiç Kimseee
komsergamze
yeni katıldı
yeni katıldı
komsergamze

Kadın

MesajKonu: Geri: Arkadaşlar Siz Çağla Kubatı Oyunculuk Yani Zeynebin Yériné Nasıl Buldunuz???   Arkadaşlar Siz Çağla Kubatı Oyunculuk Yani Zeynebin Yériné Nasıl Buldunuz??? Icon_minitimeSalı Haz. 08 2010, 13:10

ceren_zeynep_943 demiş ki:
Bende Öyle Düşünüyorum Cnm Niye Geldiyse Yeniler Gamze Ve Uğur Dan Başka Hiç Kimseee

KATILIYORUM ZAMANLA GÖRDÜK OYUNCULUĞUNUN İYİ BOLDUĞUNU AMA ZEYNEP DAHA BİR SEMPATİKTİ DAHA SEVECENDİ DAHA GÜLERYÜZLÜYDÜ

YANİ ZEYNAP-MURAT EFSANEYDİ BU YÜZDEN BİR AN ÖNCE DİZİYE GERİ DÖNSÜNLER
ceren_zeynep_943
yeni katıldı
yeni katıldı
ceren_zeynep_943

Kadın

MesajKonu: Geri: Arkadaşlar Siz Çağla Kubatı Oyunculuk Yani Zeynebin Yériné Nasıl Buldunuz???   Arkadaşlar Siz Çağla Kubatı Oyunculuk Yani Zeynebin Yériné Nasıl Buldunuz??? Icon_minitimePtsi Haz. 14 2010, 13:26

Evet ya sanada katılıyorum cnm
zeynep_murat97
yeni katıldı
yeni katıldı
zeynep_murat97

Kadın

MesajKonu: Geri: Arkadaşlar Siz Çağla Kubatı Oyunculuk Yani Zeynebin Yériné Nasıl Buldunuz???   Arkadaşlar Siz Çağla Kubatı Oyunculuk Yani Zeynebin Yériné Nasıl Buldunuz??? Icon_minitimeCuma Haz. 18 2010, 16:26

hiç qüzel bulmadım..bunun tek bi nedeni var oda:ZEYNEB'İMİN YERİNİ KİMSELER DOLDURAMAZ ONUN YERĞİ HEP BOS KALICK ÇÜNKÜ KENDİ BOSLUGUNU O DOLDURUCAK...
ceren_zeynep_943
yeni katıldı
yeni katıldı
ceren_zeynep_943

Kadın

MesajKonu: Geri: Arkadaşlar Siz Çağla Kubatı Oyunculuk Yani Zeynebin Yériné Nasıl Buldunuz???   Arkadaşlar Siz Çağla Kubatı Oyunculuk Yani Zeynebin Yériné Nasıl Buldunuz??? Icon_minitimeC.tesi Haz. 19 2010, 17:09

aynen
maskülen eda
yeni katıldı
yeni katıldı
maskülen eda

Kadın

MesajKonu: Geri: Arkadaşlar Siz Çağla Kubatı Oyunculuk Yani Zeynebin Yériné Nasıl Buldunuz???   Arkadaşlar Siz Çağla Kubatı Oyunculuk Yani Zeynebin Yériné Nasıl Buldunuz??? Icon_minitimePaz Haz. 20 2010, 19:27

Arkadaşlar kimsenin Zeynep'in yerine geçtiği falan yok Çağla kendisine verilen rolü canlandırıyo. Ama bir şeyi itiraf ediyim eski tadı alamıyorum dizide. Sad
zeynep_murat97
yeni katıldı
yeni katıldı
zeynep_murat97

Kadın

MesajKonu: Geri: Arkadaşlar Siz Çağla Kubatı Oyunculuk Yani Zeynebin Yériné Nasıl Buldunuz???   Arkadaşlar Siz Çağla Kubatı Oyunculuk Yani Zeynebin Yériné Nasıl Buldunuz??? Icon_minitimePtsi Haz. 21 2010, 10:53

evt bende itiraf ediyorum hiç qüzl diil artık..dizi bana hiç heyecanlı qelmio..sıkılıorum izlerken..zeyneple muratın askı,kavqaları,atısmaları,küsmeleri,sonra qülüşmeleri.. ve daha cok sey..ben onlar sayesinde izledim bu diziyi ve cok sevdim..tmm onlarda qüzel oynayabilir ama o 2. kadr deqil..bana katılan varmı??

Arkadaşlar Siz Çağla Kubatı Oyunculuk Yani Zeynebin Yériné Nasıl Buldunuz???
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-