Arka Sokaklar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Arka Sokaklar

AsK, Hüzün, MuTluLuk, Dostluk...

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Güneşi Gördüm film Kadrosu(Rıza BABA)

3 posters
YazarMesaj
Admin
Admin
Admin
Admin

Kadın

Güneşi Gördüm film Kadrosu(Rıza BABA) Empty
MesajKonu: Güneşi Gördüm film Kadrosu(Rıza BABA)   Güneşi Gördüm film Kadrosu(Rıza BABA) Icon_minitimePerş. Eyl. 25 2008, 09:01

'Güneşi Gördüm'ün kadrosu belli oldu Mahsun Kırmızıgül, yeni filmi "Güneşi Gördüm"ün oyuncu kadrosunu tamamladı.

Senaryosunu yazıp yönettiği "Beyaz Melek" filmiyle dikkat çeken Mahsun Kırmızıgül, yeni filmi "Güneşi Gördüm"ün oyuncu kadrosunu tamamladı.
Çekimlerine 22 Eylül'de başlanacak filmde, Mahsun Kırmızıgül, Hande Subaşı, Demet Evgar, Şerif Sezer, Yıldız Kültür, Emre Kınay, Murat Ünalmış, Altan Erkekli, Cemal Toktaş, Alper Kul, Buğra Gülsoy, Macit Sonkan, Manderes Samancılar, Yiğit Özşener, Zafer Ergin, Sarp Apak, Erol Günaydın, Deniz Oral, Ali Sürmeli, Cezmi Baskın, Ümit Okur, Itır Esen, Kamil Sönmez, Cihat Tamer, Ali Tutal, Nurseli İdiz, Gülhan Tekin, Cem Aksakal ve Pelin Çalışkanoğlu rol alacak. Filmde, 6 çocuk üzerinden yola çıkılarak ülkemizde zorda kalan milyonlarca çocuğun sessiz çığlıkları işlenecek. Yaşanan tüm olumsuzluklara rağmen umut kapısını hep açık tutan filmin kahramanları, gerçek hikayelerden yola çıkarak sinema perdesinde hayat bulacak

kaynak: Hurriyet.com
https://arkasokaklarekibi.yetkin-forum.com
gamzem
arka sokaklar tayfası
arka sokaklar tayfası
gamzem

Kadın

MesajKonu: Geri: Güneşi Gördüm film Kadrosu(Rıza BABA)   Güneşi Gördüm film Kadrosu(Rıza BABA) Icon_minitimePerş. Eyl. 25 2008, 09:58

paylasım ıcın saol
gfb_boss
Arka Sokaklar Ekip üyesi
Arka Sokaklar Ekip üyesi
gfb_boss

Erkek

MesajKonu: Geri: Güneşi Gördüm film Kadrosu(Rıza BABA)   Güneşi Gördüm film Kadrosu(Rıza BABA) Icon_minitimePerş. Eyl. 25 2008, 12:42

pylaşım için tşklerr
http://www.bakiyoruz.net

Güneşi Gördüm film Kadrosu(Rıza BABA)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Arka Sokaklar Teknik Kadrosu