Arka Sokaklar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Arka Sokaklar

AsK, Hüzün, MuTluLuk, Dostluk...

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

ALLAHA HAVALE EETTIMMM

+2
!!!!CnS!!!!
fatih mehmet
6 posters
YazarMesaj
fatih mehmet
yeni katıldı
yeni katıldı
fatih mehmet

Erkek

ALLAHA HAVALE EETTIMMM Empty
MesajKonu: ALLAHA HAVALE EETTIMMM   ALLAHA HAVALE EETTIMMM Icon_minitimePtsi Eyl. 01 2008, 16:44

Onları Allah’a havale ettim!...

“Avrupa Yakası”nda İfot’u canlandıran Hümeyra alacağı zammı öğrenmek için yapımcılarla görüşmeye gittiğinde “Bu sezon dizinin kadrosunda yoksunuz” cevabını aldı.

“AVRUPA Yakası” bu sezon daha başlamadan en çok konuşulan dizi oldu. Önce, Hümeyra ile atıştığı için diziden ayrılan Ata Demirer’in döneceği öğrenildi. Ardından Hümeyra’nın kendi isteğiyle diziden ayrıldığı haberleri gündeme geldi. Ancak Hümeyra’nın ayrılmadığı, Ata Demirer’in diziye geri gelmesi nedeniyle kadrodan çıkarıldığı ortaya çıktı. Bu sezon alacağı zammı konuşmak için yapımcılarla görüşmek isteyen Hümeyra, beklemediği bir cevap aldı. Usta oyuncuya “Bu sezon dizinin kadrosunda yoksunuz” denildi.

İlk tepki Çevik’ten geldi

HÜMEYRA, bir hafta önce Ata Demirer’le anlaşıldığını, kendisinin de bu nedenle diziden çıkarıldığını duyunca şoke oldu. Çünkü iddialara göre Hümeyra, birikiminin büyük kısmını oğlu Sadık Bigat’ın İkitelli’de açtığı restorana yatırmıştı. Bu sezon diziden alacağı parayla rahat yaşamanın planlarını yapıyordu. Ata Demirer için Hümeyra’nın kadrodan çıkarılmasına en büyük tepkiyi Tolga Çevik gösterdi. Usta oyuncuya yapılanı etik bulmayan Çevik, “Hani biz bir aileydik” deyip dizinin kadrosundan ayrılmaya karar verdi.

‘Onları Allah’a havale ettim’

İDDİALARIN doğru olup olmadığını öğrenmek için aradığımız Hümeyra, “Bu konuyla ilgili ne eğri ne doğru hiçbir şey konuşmak istemiyorum. Gerek yok, sadece onları Allah’a havale ediyorum. Hani futbolcuların bir lafı var ya, ‘Önümüzdeki maçlara bakıyoruz’ diye... Ben de önümdeki maçlara bakıyorum. Benim için ‘Avrupa Yakası’nda olmamak hayırlı oldu. Üzülmüyorum, çünkü yeni bir reklam filmi çekiyorum, yeni bir diziye başlıyorum. Bu sefer çok doğru düzgün bir yapımcıyla çalışıyorum” dedi.(BİRSEN ALTUNTAŞ)

Kaynak:milliyet.com.tr
!!!!CnS!!!!
Arka Sokaklar Ekip üyesi
Arka Sokaklar Ekip üyesi
!!!!CnS!!!!

Kadın

MesajKonu: Geri: ALLAHA HAVALE EETTIMMM   ALLAHA HAVALE EETTIMMM Icon_minitimePtsi Eyl. 01 2008, 16:50

paylaşım için sağol
gamzem
arka sokaklar tayfası
arka sokaklar tayfası
gamzem

Kadın

MesajKonu: Geri: ALLAHA HAVALE EETTIMMM   ALLAHA HAVALE EETTIMMM Icon_minitimePtsi Eyl. 01 2008, 17:46

paylasım için tsk.
gfb_boss
Arka Sokaklar Ekip üyesi
Arka Sokaklar Ekip üyesi
gfb_boss

Erkek

MesajKonu: Geri: ALLAHA HAVALE EETTIMMM   ALLAHA HAVALE EETTIMMM Icon_minitimePtsi Eyl. 01 2008, 17:51

arık fan sitelerinde de magazin oldu yaaa tv dakiler yetmemiş gibi Very Happy
http://www.bakiyoruz.net
şevket_sena
Banned
şevket_sena

Kadın
Nerden : arka sokaklar mahallesi.ekip caddesi.Mesut Güneri Sk.Şevket Çoruh Apt.No:1973

MesajKonu: Geri: ALLAHA HAVALE EETTIMMM   ALLAHA HAVALE EETTIMMM Icon_minitimePtsi Eyl. 01 2008, 19:33

harbiden ya neyse paylaşım için teşekkürler
http://arkasokaklar.0forum.biz
zahidee
Deneme mod.
Deneme mod.
zahidee

Kadın

MesajKonu: Geri: ALLAHA HAVALE EETTIMMM   ALLAHA HAVALE EETTIMMM Icon_minitimeC.tesi Eyl. 27 2008, 06:29

palyasim icin saol

ALLAHA HAVALE EETTIMMM
1 sayfadaki 1 sayfası