Arka Sokaklar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Arka Sokaklar

AsK, Hüzün, MuTluLuk, Dostluk...

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Şevket Çoruh İmzaları(Ben Yaptım İsteyene Bu Tiplerde Yaparım Çünkü Üstünde Adım Yazılı)

+6
fatih mehmet
gizemre
arso
melo
gamzem
şevket_sena
10 posters
YazarMesaj
şevket_sena
Banned
şevket_sena

Kadın
Nerden : arka sokaklar mahallesi.ekip caddesi.Mesut Güneri Sk.Şevket Çoruh Apt.No:1973

Şevket Çoruh İmzaları(Ben Yaptım İsteyene Bu Tiplerde Yaparım Çünkü Üstünde Adım Yazılı) Empty
MesajKonu: Şevket Çoruh İmzaları(Ben Yaptım İsteyene Bu Tiplerde Yaparım Çünkü Üstünde Adım Yazılı)   Şevket Çoruh İmzaları(Ben Yaptım İsteyene Bu Tiplerde Yaparım Çünkü Üstünde Adım Yazılı) Icon_minitimeSalı Ağus. 26 2008, 03:15

NOT:İSTEYENE DEĞİŞİK ÇERÇEVELER İLE DE YAPABİLİRİM BEN KENDİME YAPARKEN ÇERÇEVE KOYMADIM

Şevket Çoruh İmzaları(Ben Yaptım İsteyene Bu Tiplerde Yaparım Çünkü Üstünde Adım Yazılı) 34764980zd3
Şevket Çoruh İmzaları(Ben Yaptım İsteyene Bu Tiplerde Yaparım Çünkü Üstünde Adım Yazılı) 38320605nk9
Şevket Çoruh İmzaları(Ben Yaptım İsteyene Bu Tiplerde Yaparım Çünkü Üstünde Adım Yazılı) 61840319lo3
Şevket Çoruh İmzaları(Ben Yaptım İsteyene Bu Tiplerde Yaparım Çünkü Üstünde Adım Yazılı) 86388796px2
Şevket Çoruh İmzaları(Ben Yaptım İsteyene Bu Tiplerde Yaparım Çünkü Üstünde Adım Yazılı) 10fp1
Şevket Çoruh İmzaları(Ben Yaptım İsteyene Bu Tiplerde Yaparım Çünkü Üstünde Adım Yazılı) 11gu6
Şevket Çoruh İmzaları(Ben Yaptım İsteyene Bu Tiplerde Yaparım Çünkü Üstünde Adım Yazılı) 12yx2
Şevket Çoruh İmzaları(Ben Yaptım İsteyene Bu Tiplerde Yaparım Çünkü Üstünde Adım Yazılı) 13ks7
Şevket Çoruh İmzaları(Ben Yaptım İsteyene Bu Tiplerde Yaparım Çünkü Üstünde Adım Yazılı) 15yw6
Şevket Çoruh İmzaları(Ben Yaptım İsteyene Bu Tiplerde Yaparım Çünkü Üstünde Adım Yazılı) 16jk9
Şevket Çoruh İmzaları(Ben Yaptım İsteyene Bu Tiplerde Yaparım Çünkü Üstünde Adım Yazılı) 17tf9
Şevket Çoruh İmzaları(Ben Yaptım İsteyene Bu Tiplerde Yaparım Çünkü Üstünde Adım Yazılı) 18el2
Şevket Çoruh İmzaları(Ben Yaptım İsteyene Bu Tiplerde Yaparım Çünkü Üstünde Adım Yazılı) 19au2
Şevket Çoruh İmzaları(Ben Yaptım İsteyene Bu Tiplerde Yaparım Çünkü Üstünde Adım Yazılı) 20vj2
Şevket Çoruh İmzaları(Ben Yaptım İsteyene Bu Tiplerde Yaparım Çünkü Üstünde Adım Yazılı) 21gt1
Şevket Çoruh İmzaları(Ben Yaptım İsteyene Bu Tiplerde Yaparım Çünkü Üstünde Adım Yazılı) 22le2
Şevket Çoruh İmzaları(Ben Yaptım İsteyene Bu Tiplerde Yaparım Çünkü Üstünde Adım Yazılı) 23dg7
Şevket Çoruh İmzaları(Ben Yaptım İsteyene Bu Tiplerde Yaparım Çünkü Üstünde Adım Yazılı) 24ih6
Şevket Çoruh İmzaları(Ben Yaptım İsteyene Bu Tiplerde Yaparım Çünkü Üstünde Adım Yazılı) 25qx9

BEN DAHA YENİYİM ÇOK KÖTÜ OLMUŞ OLABİLİR KUSURA BAKMAYIN
http://arkasokaklar.0forum.biz
şevket_sena
Banned
şevket_sena

Kadın
Nerden : arka sokaklar mahallesi.ekip caddesi.Mesut Güneri Sk.Şevket Çoruh Apt.No:1973

Şevket Çoruh İmzaları(Ben Yaptım İsteyene Bu Tiplerde Yaparım Çünkü Üstünde Adım Yazılı) Empty
MesajKonu: Geri: Şevket Çoruh İmzaları(Ben Yaptım İsteyene Bu Tiplerde Yaparım Çünkü Üstünde Adım Yazılı)   Şevket Çoruh İmzaları(Ben Yaptım İsteyene Bu Tiplerde Yaparım Çünkü Üstünde Adım Yazılı) Icon_minitimeSalı Ağus. 26 2008, 03:17

YAPMAMI İSTERSENİZ:

Kimli Olsun:
Üstünde Ne Yazsın:
Çerçeve Olsun Mu:
Gifli Olsun Mu:(Gifi ben yapınca bozuyorum ama öğrenmeye çalışırım sizler için)
gamzem
arka sokaklar tayfası
arka sokaklar tayfası
gamzem

Kadın

MesajKonu: Geri: Şevket Çoruh İmzaları(Ben Yaptım İsteyene Bu Tiplerde Yaparım Çünkü Üstünde Adım Yazılı)   Şevket Çoruh İmzaları(Ben Yaptım İsteyene Bu Tiplerde Yaparım Çünkü Üstünde Adım Yazılı) Icon_minitimeÇarş. Ağus. 27 2008, 20:24

paylasım için saol cnm ımzaların cok gusel olmus
melo
Arka Sokaklar Ekip üyesi
Arka Sokaklar Ekip üyesi
melo

Kadın

MesajKonu: Geri: Şevket Çoruh İmzaları(Ben Yaptım İsteyene Bu Tiplerde Yaparım Çünkü Üstünde Adım Yazılı)   Şevket Çoruh İmzaları(Ben Yaptım İsteyene Bu Tiplerde Yaparım Çünkü Üstünde Adım Yazılı) Icon_minitimeÇarş. Ağus. 27 2008, 20:32

çok sağol senacım. bunları çok beğendim. özlelikle yapmanı istemem. senin emeğin. senin ismin yazsa da harikalar. ve yazılarını çok anlamlı buldum. hele o kanlı resmi Sad
şevket_sena
Banned
şevket_sena

Kadın

MesajKonu: Geri: Şevket Çoruh İmzaları(Ben Yaptım İsteyene Bu Tiplerde Yaparım Çünkü Üstünde Adım Yazılı)   Şevket Çoruh İmzaları(Ben Yaptım İsteyene Bu Tiplerde Yaparım Çünkü Üstünde Adım Yazılı) Icon_minitimeÇarş. Ağus. 27 2008, 21:10

hepsini kafamdan yazdım canım çok sağol ama isteyene hakikaten yapabilirim ne olacak ha sen ha ben arka sokaklarcıyız sonuçta
arso
yeni katıldı
yeni katıldı
arso

Kadın

MesajKonu: Geri: Şevket Çoruh İmzaları(Ben Yaptım İsteyene Bu Tiplerde Yaparım Çünkü Üstünde Adım Yazılı)   Şevket Çoruh İmzaları(Ben Yaptım İsteyene Bu Tiplerde Yaparım Çünkü Üstünde Adım Yazılı) Icon_minitimeCuma Ağus. 29 2008, 21:13

çok güzel olmus ellerine sağlık
şevket_sena
Banned
şevket_sena

Kadın

MesajKonu: Geri: Şevket Çoruh İmzaları(Ben Yaptım İsteyene Bu Tiplerde Yaparım Çünkü Üstünde Adım Yazılı)   Şevket Çoruh İmzaları(Ben Yaptım İsteyene Bu Tiplerde Yaparım Çünkü Üstünde Adım Yazılı) Icon_minitimeCuma Ağus. 29 2008, 21:35

teşekkürler
gizemre
yeni katıldı
yeni katıldı
gizemre

Kadın

MesajKonu: Geri: Şevket Çoruh İmzaları(Ben Yaptım İsteyene Bu Tiplerde Yaparım Çünkü Üstünde Adım Yazılı)   Şevket Çoruh İmzaları(Ben Yaptım İsteyene Bu Tiplerde Yaparım Çünkü Üstünde Adım Yazılı) Icon_minitimePaz Ağus. 31 2008, 16:25

cok guzel olmus ellerıne saglık canım Very Happy
şevket_sena
Banned
şevket_sena

Kadın

MesajKonu: Geri: Şevket Çoruh İmzaları(Ben Yaptım İsteyene Bu Tiplerde Yaparım Çünkü Üstünde Adım Yazılı)   Şevket Çoruh İmzaları(Ben Yaptım İsteyene Bu Tiplerde Yaparım Çünkü Üstünde Adım Yazılı) Icon_minitimePaz Ağus. 31 2008, 19:11

ne demek canım benim isteyen kullanabilirde farketmez isteyenede yaparım ok?SmileSmileSmile
fatih mehmet
yeni katıldı
yeni katıldı
fatih mehmet

Erkek

MesajKonu: Geri: Şevket Çoruh İmzaları(Ben Yaptım İsteyene Bu Tiplerde Yaparım Çünkü Üstünde Adım Yazılı)   Şevket Çoruh İmzaları(Ben Yaptım İsteyene Bu Tiplerde Yaparım Çünkü Üstünde Adım Yazılı) Icon_minitimePtsi Eyl. 01 2008, 11:27

saol cnm supper otesı olömus bayıldım yaa
şevket_sena
Banned
şevket_sena

Kadın

MesajKonu: Geri: Şevket Çoruh İmzaları(Ben Yaptım İsteyene Bu Tiplerde Yaparım Çünkü Üstünde Adım Yazılı)   Şevket Çoruh İmzaları(Ben Yaptım İsteyene Bu Tiplerde Yaparım Çünkü Üstünde Adım Yazılı) Icon_minitimePtsi Eyl. 01 2008, 15:10

teşekkürler usta
gfb_boss
Arka Sokaklar Ekip üyesi
Arka Sokaklar Ekip üyesi
gfb_boss

Erkek

MesajKonu: Geri: Şevket Çoruh İmzaları(Ben Yaptım İsteyene Bu Tiplerde Yaparım Çünkü Üstünde Adım Yazılı)   Şevket Çoruh İmzaları(Ben Yaptım İsteyene Bu Tiplerde Yaparım Çünkü Üstünde Adım Yazılı) Icon_minitimePtsi Eyl. 01 2008, 15:13

çok güseller tşk
http://www.bakiyoruz.net
şevket_sena
Banned
şevket_sena

Kadın

MesajKonu: Geri: Şevket Çoruh İmzaları(Ben Yaptım İsteyene Bu Tiplerde Yaparım Çünkü Üstünde Adım Yazılı)   Şevket Çoruh İmzaları(Ben Yaptım İsteyene Bu Tiplerde Yaparım Çünkü Üstünde Adım Yazılı) Icon_minitimePtsi Eyl. 01 2008, 19:32

ne demek
zahidee
Deneme mod.
Deneme mod.
zahidee

Kadın

MesajKonu: Geri: Şevket Çoruh İmzaları(Ben Yaptım İsteyene Bu Tiplerde Yaparım Çünkü Üstünde Adım Yazılı)   Şevket Çoruh İmzaları(Ben Yaptım İsteyene Bu Tiplerde Yaparım Çünkü Üstünde Adım Yazılı) Icon_minitimeC.tesi Eyl. 27 2008, 06:41

cok guzl olmuslar eline emegine saglik canm
crazy_angel
yeni katıldı
yeni katıldı
crazy_angel

Kadın

MesajKonu: Geri: Şevket Çoruh İmzaları(Ben Yaptım İsteyene Bu Tiplerde Yaparım Çünkü Üstünde Adım Yazılı)   Şevket Çoruh İmzaları(Ben Yaptım İsteyene Bu Tiplerde Yaparım Çünkü Üstünde Adım Yazılı) Icon_minitimeCuma Ekim 10 2008, 15:00

ya banada yapar mısın haa bide yapabilirsen 2 tane yap
üstünde mesude'nin bi tanesi yazsın diğerindede mesude yapabilirsen kalp yapamazsan da:)mesut yada şevket yaz işte gifli olabilir
NaGiŞ
yeni katıldı
yeni katıldı
NaGiŞ

Kadın

MesajKonu: Geri: Şevket Çoruh İmzaları(Ben Yaptım İsteyene Bu Tiplerde Yaparım Çünkü Üstünde Adım Yazılı)   Şevket Çoruh İmzaları(Ben Yaptım İsteyene Bu Tiplerde Yaparım Çünkü Üstünde Adım Yazılı) Icon_minitimeÇarş. Tem. 15 2009, 12:36

Gerçekten Çok Güzel OLmuş:)Diziyi Sevdiğim Gibi Mesut'uda severim.Ama Zeynep*Murat Fanıyım:)Eğer Bana da Yapmak İstersen Zeynep*Murat Resimleriyle Yapar mısın cnm:=)
Üzerinde Eğer Yaparsan Arka Sokaklar'da Her Şey Başkaydı;Ama En Önemlisi {Zeynep*Murat} Aşkıydı~~ Yazarmısın?
NaGiŞ
yeni katıldı
yeni katıldı
NaGiŞ

Kadın

MesajKonu: Geri: Şevket Çoruh İmzaları(Ben Yaptım İsteyene Bu Tiplerde Yaparım Çünkü Üstünde Adım Yazılı)   Şevket Çoruh İmzaları(Ben Yaptım İsteyene Bu Tiplerde Yaparım Çünkü Üstünde Adım Yazılı) Icon_minitimeÇarş. Tem. 15 2009, 12:37

Eğer Sen de Mesut'un İmzasını İsrersen Seve Seve Yaparım:)

Şevket Çoruh İmzaları(Ben Yaptım İsteyene Bu Tiplerde Yaparım Çünkü Üstünde Adım Yazılı)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-