Arka Sokaklar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Arka Sokaklar

AsK, Hüzün, MuTluLuk, Dostluk...

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

uğurum röportaj

+6
zahidee
kezb@n
gamzem
gfb_boss
şevket_sena
upgö ateş
10 posters
YazarMesaj
upgö ateş
Yönetici
Yönetici
upgö ateş

Kadın

uğurum  röportaj Empty
MesajKonu: uğurum röportaj   uğurum  röportaj Icon_minitimeSalı Ağus. 19 2008, 17:52

Dizide canlandırdığınız karakterden bahseder misiniz?
Murat adında bir polisi oynuyorum.Çocukluğundan beri polis olmak istemiş ve babası ailesini terk ettikten sonra bir şekilde hırslanıp hedeflediği yola devam etmiş,okumuş ve komiser olmuş.Hırslı,coşkulu,aktifcanını hiçe sayarak operasyonlarda hep öne giden bir adam.

İnsanlar sizi 'Survivor' yarışmasıyla tanıdı.Oyunculuk fikri ne zamandan beri aklınızdaydı?
Küçükken filmler seyrederdim ve o filmlerin içinde olmak isterdim.Daha sonra Survivor çıktı.Ben de o dönemler kendimi geliştirmek,içime dönmek adına bir takım şeyler yapıyordum.Çinli bir hocam vardı,yoga,tai-chi,ve aikido yapıyordum.Sürekli olarak adaya çalışmaya gidiyordum hatta bir süre adada bile yaşadım.Yarışmnın jeneriğini ekranda görünce hemen başvurdum.Birinci olduktan sonra teklifler gelmeye başladı,bu da benim istediğim bir şeydi.Şimdi 3.
dizim...'Düşler Ve Gerçekler','Kuş Dili' ve 'Arka Sokaklar'.Bu işin bir parçası olmaktan çok mutluyum,demek ki yıllardır aradığım buymuş.

Bu projede size çekici gelen neydi?
İlk başta polis dizisi olması,aksiyon olması beni cezbetti.Evin içinde geçen dizilerden pek haz almam herhalde,kendimi öyle düşünemiyorum da...

Polis rolü için önceden hazırlık yaptınız mı?
4 gün asayiş polisleriyle birlikte devriye gezdim,operasyonlara katıldım,birçok ortama girip çıktım,onlardan kısa zamanda çok şey öğrendim,buradan onlara selam söylüyorum sizleri hiç unutmadım,onlara saygı duymamız gerekiyor çünkü yaptıkları çok zor.Bizim dizide yaptığımızın sonunda ölüm yok ama onlar canlarını hiçe sayarak görev yapıyor.

Murat karakteriyle kendinizi benzettiğiniz yönleriniz var mı?
Genelde teklifler gelince kendime yakın rolleri tercih ediyorum.Sonuçta yeni başlamışım ve ne kadar kendime benzer birini oynarsam o kadar rahat olurum,o yüzden şimdiye dek oynadığım tüm karakterlere benzer yönlerim var.

Tai-chi ve aikidoyla ilgileniyorsunuz,Survivor yarışmasına katılıyorsunuz.Dizide polisi canlandırıyorsunuz.Tam bir aksiyon adamıyım diyebilir misiniz?
Aksiyonun içinde olmaktan haz alıyorum.Vücudumda adrenalinin dolaşması beni mutlu ediyor.

Sizi romantik rollerde görebilecek miyiz peki?
Murat karakteri aynı zamanda romantik bir adam.Romantizm,aşk ve aksiyonu bir arada götürüyoruz.

Dizi hakkında nasıl tepkiler alıyorsunuz?
Süper tepkiler alıyoruz,özellikle çocuklar çok seviyor ve bir çoğu da bizden özenip polisliğe başvuruyor.İyi bir şey yaptığımıza inanıyorum.Çocuklar isanlar arasındaki en saf,en temiz,en gerçek ve aslında en akıllı varlıklardır.Çünkü onlar içinden geldiği gibi yaşarlar yalansızca.Onların gönlünü kazandıysak güzel bir iş yapıyoruz demektir.
şevket_sena
Banned
şevket_sena

Kadın
Nerden : arka sokaklar mahallesi.ekip caddesi.Mesut Güneri Sk.Şevket Çoruh Apt.No:1973

uğurum  röportaj Empty
MesajKonu: Geri: uğurum röportaj   uğurum  röportaj Icon_minitimePaz Ağus. 24 2008, 03:43

son cümlesi süpermiş.sağol canım
http://arkasokaklar.0forum.biz
gfb_boss
Arka Sokaklar Ekip üyesi
Arka Sokaklar Ekip üyesi
gfb_boss

Erkek

uğurum  röportaj Empty
MesajKonu: Geri: uğurum röportaj   uğurum  röportaj Icon_minitimeC.tesi Ağus. 30 2008, 12:16

pylşım için saol
http://www.bakiyoruz.net
gamzem
arka sokaklar tayfası
arka sokaklar tayfası
gamzem

Kadın

uğurum  röportaj Empty
MesajKonu: Geri: uğurum röportaj   uğurum  röportaj Icon_minitimeC.tesi Ağus. 30 2008, 12:45

paylasım için saol
kezb@n
yeni katıldı
yeni katıldı
kezb@n

Kadın

uğurum  röportaj Empty
MesajKonu: Geri: uğurum röportaj   uğurum  röportaj Icon_minitimeC.tesi Ağus. 30 2008, 12:48

evt cnm son sözü süpermiş paylaşım için sağol
zahidee
Deneme mod.
Deneme mod.
zahidee

Kadın

uğurum  röportaj Empty
MesajKonu: Geri: uğurum röportaj   uğurum  röportaj Icon_minitimeSalı Eyl. 09 2008, 15:31

paylasim icin saol
Micro[PC]lik
yeni katıldı
yeni katıldı
Micro[PC]lik

Kadın

uğurum  röportaj Empty
MesajKonu: Geri: uğurum röportaj   uğurum  röportaj Icon_minitimeÇarş. Eyl. 10 2008, 12:55

çok saol paylaşım için..
çalar saat
yeni katıldı
yeni katıldı
çalar saat

Kadın

uğurum  röportaj Empty
MesajKonu: Geri: uğurum röportaj   uğurum  röportaj Icon_minitimePerş. Eyl. 11 2008, 15:15

bu röportajına bayılıorum ezberledim artık ouya okuya Smile
cagla_123
yeni katıldı
yeni katıldı
cagla_123

Kadın

uğurum  röportaj Empty
MesajKonu: Geri: uğurum röportaj   uğurum  röportaj Icon_minitimePaz Nis. 26 2009, 15:29

paylasım ıcın tskler
NaGiŞ
yeni katıldı
yeni katıldı
NaGiŞ

Kadın

uğurum  röportaj Empty
MesajKonu: Geri: uğurum röportaj   uğurum  röportaj Icon_minitimeÇarş. Tem. 15 2009, 22:16

Bizim Uğur'umuz Bir Tanedir{Gamze'min Yeri Başka} Smile

uğurum röportaj
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-