Arka Sokaklar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Arka Sokaklar

AsK, Hüzün, MuTluLuk, Dostluk...

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Sevgi Mesajları...

+5
zahidee
gamzem
melo
upgö ateş
Admin
9 posters
YazarMesaj
Admin
Admin
Admin
Admin

Kadın

Sevgi Mesajları... Empty
MesajKonu: Sevgi Mesajları...   Sevgi Mesajları... Icon_minitimeC.tesi Ağus. 16 2008, 02:03

Seni seviyorum; elini kalbimin uzerinde hissettigim zaman, uzuntulerimi alıp onların yerine simdiye kadar kimsenin basaramadıgı o sıcaklıgı koymayı basardıgın icin...

Seni ben degil gozlerim secti, onlar sevdi onlar begendi. Sen benim degil onlarınsın gittiysen bana ne onlar aglasın...

Sesini duysam da her an yuzunu gormek gibi degil, ozledigimi bil her an cunku hicbir sey seni sevmek gibi degil!

DÜNDE,BUGÜNDE,YARINDA, YÜREGIN KADAR YANINDAYIM. KENDINI YALNIZ HİSSETTIGINDE ELINI KALBINE KOY;BEN HEP ORDAYIM!!

Bir insanın idealleri olmalı, sonsuzluk gibi... Bir insanın ozlemi olmalı, ozlemle acan cicekler gibi... Bir insanın birtanesi olmalı, o da senin gibi...

Bir dünya yarattım yanlız ikimiz için, Seninle ağlayıp seninle gülmek için, Bir başka sevgiye yer yok benim dünyamda, Orada bütün sevgiler yanlız ikimiz için...
https://arkasokaklarekibi.yetkin-forum.com
Admin
Admin
Admin
Admin

Kadın

Sevgi Mesajları... Empty
MesajKonu: Geri: Sevgi Mesajları...   Sevgi Mesajları... Icon_minitimeC.tesi Ağus. 16 2008, 02:06

Bir gun sevgilim sordu ask nedir diye... Biraz zaman istedim dusuneyim diye, ertesi gun gordum onu bir baskası ile, kulagına fısıldadım ask ızdıraptır diye...

Dun gece sen uyurken kızıla boyadım denizleri, ucurumdan attım sessizligi, haber saldım ruzgarlara, fısıldasınlar seni ne cok sevdigimi ve ozledigimi...

Seni ve sensizligi dusundukce, esen ruzgarların ardından yagan yagmurlar gibi sana ve sensizlige aglamak istiyorum.

Ayrılık kucuk sevgileri oldurur ama buyuk sevgileri guclendirir. Tıpkı ruzgarın mumu sondurup yangını guclendirdigi gibi... Bizim de sevgimiz hep yasayacak ve daha da guclenecek sevgilim. Nice günlere birlikte olmak dilegiyle...

Insanlar hep birilerinin pesinden kosarlar, ama dönüpte kendi peslerinden kosanlara hiç bakmazlar.

Dünyada 2 renk gül olsun,biri kirmizi digeri beyaz,sen beni unutursan kirmizilar solsun,ben seni unutursam beyazlar kefenim olsun.
https://arkasokaklarekibi.yetkin-forum.com
upgö ateş
Yönetici
Yönetici
upgö ateş

Kadın

Sevgi Mesajları... Empty
MesajKonu: Geri: Sevgi Mesajları...   Sevgi Mesajları... Icon_minitimeSalı Ağus. 19 2008, 13:31

çok saol çok güzel sözler
melo
Arka Sokaklar Ekip üyesi
Arka Sokaklar Ekip üyesi
melo

Kadın

Sevgi Mesajları... Empty
MesajKonu: Geri: Sevgi Mesajları...   Sevgi Mesajları... Icon_minitimePerş. Ağus. 21 2008, 22:09

çok güzeller çok sağol.
gamzem
arka sokaklar tayfası
arka sokaklar tayfası
gamzem

Kadın

Sevgi Mesajları... Empty
MesajKonu: Geri: Sevgi Mesajları...   Sevgi Mesajları... Icon_minitimePtsi Ağus. 25 2008, 22:30

cok güzel sözler cok teskkürler
zahidee
Deneme mod.
Deneme mod.
zahidee

Kadın

Sevgi Mesajları... Empty
MesajKonu: Geri: Sevgi Mesajları...   Sevgi Mesajları... Icon_minitimePerş. Ağus. 28 2008, 13:10

cok saol canm cok guzller
şevket_sena
Banned
şevket_sena

Kadın
Nerden : arka sokaklar mahallesi.ekip caddesi.Mesut Güneri Sk.Şevket Çoruh Apt.No:1973

Sevgi Mesajları... Empty
MesajKonu: Geri: Sevgi Mesajları...   Sevgi Mesajları... Icon_minitimePerş. Ağus. 28 2008, 13:23

sağol canım
http://arkasokaklar.0forum.biz
fatih mehmet
yeni katıldı
yeni katıldı
fatih mehmet

Erkek

Sevgi Mesajları... Empty
MesajKonu: Geri: Sevgi Mesajları...   Sevgi Mesajları... Icon_minitimePerş. Ağus. 28 2008, 14:51

saol supperlerr
arso
yeni katıldı
yeni katıldı
arso

Kadın

Sevgi Mesajları... Empty
MesajKonu: Geri: Sevgi Mesajları...   Sevgi Mesajları... Icon_minitimePaz Ağus. 31 2008, 19:38

çok güzel hepsi çok saol
kezb@n
yeni katıldı
yeni katıldı
kezb@n

Kadın

Sevgi Mesajları... Empty
MesajKonu: Geri: Sevgi Mesajları...   Sevgi Mesajları... Icon_minitimePtsi Eyl. 01 2008, 11:36

sözler çok güzelmişş sağol cnm

Sevgi Mesajları...
1 sayfadaki 1 sayfası