Arka Sokaklar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Arka Sokaklar

AsK, Hüzün, MuTluLuk, Dostluk...

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

GAMZE ÖZÇELİK,EŞİYLE TATİL YAPAMAYACAK DİYE FİLM TEKLİFİNİ GERİ ÇEVİRDİ

+2
gamzem
Admin
6 posters
YazarMesaj
Admin
Admin
Admin
Admin

Kadın

GAMZE ÖZÇELİK,EŞİYLE TATİL YAPAMAYACAK DİYE FİLM TEKLİFİNİ GERİ ÇEVİRDİ Empty
MesajKonu: GAMZE ÖZÇELİK,EŞİYLE TATİL YAPAMAYACAK DİYE FİLM TEKLİFİNİ GERİ ÇEVİRDİ   GAMZE ÖZÇELİK,EŞİYLE TATİL YAPAMAYACAK DİYE FİLM TEKLİFİNİ GERİ ÇEVİRDİ Icon_minitimeC.tesi Ağus. 16 2008, 01:16

Geçtiğimiz hafta Uğur Pektaş ile evlenen Gamze Özçelik'in uzun zaman önce oynayacağını duyurduğu Aşk Tutulması'ndaki rolü, Yaprak Dökümü'nün Necla'sı rolü ve Özcan Deniz aşkı ile son günlerin popüler ismi haline gelen Fahriye Evcen'in oldu.

Başrollerinde Fahriye Evcen ve Tolgahan Sayışman'ın paylayştığı Murat Şeker'in yönettiği filmin çekimleri Gamze Özçelik olmadan başladı. Gamze Özçelik son dakikada filmin kadrosundan ayrılmasını tatil yapma isteği olarak açıkladı; 'Avrupa Kupası maçları nedeniyle Arka Sokaklar dizisi uzadı ve filmin çekimleriyle çakıştı. Filmin başlangıcını erteleseler bile bu sefer filmin sonu Ağustos ayında dizinin başlamasıyla çakışacaktı. Eğer ben filmde bu şartlarda oynasaydım hiç tatil yapamayacaktım. Yönetmen arkadaşım başka filminde oynarım.
https://arkasokaklarekibi.yetkin-forum.com
gamzem
arka sokaklar tayfası
arka sokaklar tayfası
gamzem

Kadın

MesajKonu: Geri: GAMZE ÖZÇELİK,EŞİYLE TATİL YAPAMAYACAK DİYE FİLM TEKLİFİNİ GERİ ÇEVİRDİ   GAMZE ÖZÇELİK,EŞİYLE TATİL YAPAMAYACAK DİYE FİLM TEKLİFİNİ GERİ ÇEVİRDİ Icon_minitimeCuma Ağus. 29 2008, 13:26

paylasım için saol cnm
kezb@n
yeni katıldı
yeni katıldı
kezb@n

Kadın

MesajKonu: Geri: GAMZE ÖZÇELİK,EŞİYLE TATİL YAPAMAYACAK DİYE FİLM TEKLİFİNİ GERİ ÇEVİRDİ   GAMZE ÖZÇELİK,EŞİYLE TATİL YAPAMAYACAK DİYE FİLM TEKLİFİNİ GERİ ÇEVİRDİ Icon_minitimePaz Ağus. 31 2008, 22:39

paylaşım için sağol cnm bende bu konuda koymuştum onuniçinmi kaldırdozon benimkini var die
şevket_sena
Banned
şevket_sena

Kadın
Nerden : arka sokaklar mahallesi.ekip caddesi.Mesut Güneri Sk.Şevket Çoruh Apt.No:1973

MesajKonu: Geri: GAMZE ÖZÇELİK,EŞİYLE TATİL YAPAMAYACAK DİYE FİLM TEKLİFİNİ GERİ ÇEVİRDİ   GAMZE ÖZÇELİK,EŞİYLE TATİL YAPAMAYACAK DİYE FİLM TEKLİFİNİ GERİ ÇEVİRDİ Icon_minitimePtsi Eyl. 01 2008, 02:13

helal olsun ne denir
http://arkasokaklar.0forum.biz
upgö ateş
Yönetici
Yönetici
upgö ateş

Kadın

MesajKonu: Geri: GAMZE ÖZÇELİK,EŞİYLE TATİL YAPAMAYACAK DİYE FİLM TEKLİFİNİ GERİ ÇEVİRDİ   GAMZE ÖZÇELİK,EŞİYLE TATİL YAPAMAYACAK DİYE FİLM TEKLİFİNİ GERİ ÇEVİRDİ Icon_minitimeÇarş. Eyl. 03 2008, 15:55

evet ya biliyorum bu haberii hem çok üzüldüm hemde çok sevindim Rolling Eyes
çalar saat
yeni katıldı
yeni katıldı
çalar saat

Kadın

MesajKonu: Geri: GAMZE ÖZÇELİK,EŞİYLE TATİL YAPAMAYACAK DİYE FİLM TEKLİFİNİ GERİ ÇEVİRDİ   GAMZE ÖZÇELİK,EŞİYLE TATİL YAPAMAYACAK DİYE FİLM TEKLİFİNİ GERİ ÇEVİRDİ Icon_minitimePerş. Eyl. 11 2008, 15:07

i yabmş

GAMZE ÖZÇELİK,EŞİYLE TATİL YAPAMAYACAK DİYE FİLM TEKLİFİNİ GERİ ÇEVİRDİ
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-